Vertikálne žalúzie


Vertikálne žalúzie sú nielen elegantným doplnkom Vášho interiéru, ale tiež veľmi vhodnou protislnečnou clonou pri zachovaní estetiky. Používajú sa v kanceláriách, obchodoch, zdravotníckych zariadeniach, rodinných domoch alebo pri predeľovaní miestností a celkom nahradzujú v interiéri záclony a závesy.
Lamely vertikálnych žalúzií sú zhotovené z vysokokvalitných látok, ktoré Vám ponúkame v širokej farebnej škále, a takisto s rôznymi druhmi povrchovej úpravy. Výhodou textílií je antistatická úprava zabezpečujúca odpudzovanie usadajúceho sa prachu. Niektoré textílie sú vyrábané s prísadou sklovlákna, čím je zaručená ich nehorlavosť. Do priestorov s vyšším stupňom znečistenia sú vhodné plastové lamely, pre ich ľahkú údržbu a umývateľnosť.

VZOR FARIEB

Šnúrkové vertikálne žalúzie

Sú novinkou v oblasti interiérového tienenia!
Nový módny a moderný interiérový doplnok domácností, kancelárií, predajní, barov, kaviarní ponúka širokú pestrú paletu farieb (27 odtieňov). Jednoduchý a cenovo dostupný spôsob ako sa odlíšiť, spraviť ,dotvoriť si vlastný interiér podľa najnovších trendov a v štýlových farbách. Patria do skupiny vertikálnych látok. Podobne ako vertikálne látkové žalúzie i základ šnúrkových vertikálnych žalúzií tvorí nosný rám- koľajnica v ktorej sa nachádzajú vodiace jazdce. Na rozdiel od látok- 127 mm a zavesených na háčiky, sú šnúrkové žalúzie široké 89mm a sú uchytené na takzvaný klip záves- jednoduchá montáž.
VZOR FARIEB

      
Nature Concept


Nature concept je najnovším a najmodernejším trendom pre interiér domácnosti, kancelárií, konferenčných miestnosti, kaviarni a reštauračných zariadení. Ako už samotný názov prezentuje tento typ látok je vyrobený z čisto prírodných materiálov. Základným materiálom pre túto kolekciu je papier. Látky Nature concept patria do skupiny vertikálnych látok a podobne ako vertikálne látkové žalúzie je ich ovládanie veľmi jednoduché- pomocou šnúry a retiazky. Vertikálne žalúzie sa skladajú z nosného profilu v bielej farbe, zvislých lamiel tvorenými z viac ako 70% papierom (PAP), zavesených na horných jazdcoch pomocou držiakov z plastu- vešiačika a v dolnej časti zaťažené vloženým závažím. V ponuke je 10 typov látok v jedinečných kombináciách farieb a odtieňov, ktoré si nájdu svoj priestor v každej miestnosti.

Kontakt:
Rolux - Ing. Juraj Szilvássy
Tel.: +421 055 460 2436
Mobil: +421 905 656 109
Fax: +421 055 489 8168
E-mail: rolux.moldava@gmail.com
Otváracia doba:
pondelok - piatok: 8.00 - 15.30

Mapa
Adresa:
Hlavná 128
Moldava nad Bodvou
045 01
Slovensko
webdesign: StormPhoto